İtalya'nın efsane diş macunu markası

separator

MARVİS

Canlı Tatlar
Canlı, coşkulu ve unutulmaz tatları ile, Marvis koleksiyonu farklı karakterlerin farklı seçimlerini barındırıyor gibi bir şey.
Retro Tasarım
1970’lerden bu yana seçkin mağazalarda kendine özgü tat ve ambalaj tasarımlarıyla kendini farklı tutmuştur.
Uluslararası Kalite
Merkezi Floransda olan Marvis, Seneler geçtikçe, farklı tarzına yakışır bir şekilde değişik tatlar üretti. Şu an dünyanın 30 ülkesinde kullanılmakta


Marvis’in felsefesi çok basit, mutlu bir şekilde dişlerinizi fırçalayın. Neden diş macununuz tarzınız gibi şık olmasın? Retro-cool ambalajı ve beklenmedik tatlarıyla Marvis, sabah rutininizi yükseltmeyi amaçlar.

Detaylı bilgi için: https://marvisturkey.com

MARVİS ROYAL

Marvis ile tat almanın zevkine varın Royal diş macunu orient ekspresten ilham alarak benzersiz, farklı ve sofistike bir tat yaratmış. İtalya’nın zesty limon yağı ile mandalina, gül özü ve muskatla bütünleşiyor. Bu karışım ferahlatıcı nane ile birleşince taze ve büyüleyici bir tat bırakıyor.

MARVİS KARAKUM

Marvis ile tat almanın zevkine varın Karakum diş macunu Karadeniz’den başlayıp İran, Moğolistan çöllerinden geçerek doğu Çine uzanan büyüleyici bir yolculuğa çıkartıyor. Bu sofistike tadı, taze ferahlatıcı nane, portakalın tatlılığı ve aromatik kakule oluşturmaktadır. Doğuya özgü ender bulunan Kakule ağızda uzun süre kalıcı bir ferahlık oluşturmaktadır.

MARVİS RAMBAS

Marvis ile tat almanın zevkine varın. Rambas diş macunu tropikal adaların plajlarından ve egzotik atmosferinden esinlenerek meyvemsi bir aroma yaratmıştır. Tadını taze şeftali, tatlı ananas, Alphonso mango ve ferahlatıcı nane aromasıyla oluşturmaktadır. Bu güçlü egzotik aroma uzun süre taze ve kalıcı bir tat bırakıyor.

MARVİS CLASSİC MİNT

Canlı, coşkulu ve unutulmaz bir tat olan Classic Mint, size yoğun ve uzun süre ferahlatıcı keyifli bir his verecektir.

MARVİS AQUA MİNT

>

Denizin ferahlatıcı etkisi ile bir tutam soğuk nane birleştiğinde bu mükemmel kombinasyon sizi okyanusun ferahlığında kucaklayacak.

MARVİS WHİTENİNG MİNT

Soğuk Nane’nin şaşırtıcı serinliği ile kalıcı bir tat bırakır. Beyazlatma etkisiyle unutulmaz bir gülümseme yaratır.

MARVİS YASMİN MİNT

Yaseminin floral esansı ve taze nanenin şaşırtıcı birleşimi ile mükemmel bir Akdeniz uyumu içinde hissedeceksiniz kendinizi.

MARVİS AMARELLİ LİCORİCE

Dünya’nın en iyi Meyankökü üreticiliği yapan Amarelli, Meyankökünün eşsiz aroması ve nanenin acı -tatlı ferahlatıcı tadıyla kombine ediyor.

MARVİS CİNNAMON MİNT

İlk kullanımda karşı konulmaz, büyüleyici, ferahlatıcı tropik ve tatlı aromatik karışım ile tutulmaya hazırlıklı olun.

MARVİS GİNGER MİNT

Eşi bulunmayan bir ferahlık ve egzotik baharatın karışımıyla, büyüleyici bir uyuma hazırlıklı olun.

MARVİS TRAVEL SET

25 Ml. Farklı tatlar paketi. Seyahatleriniz için tasarlandı.

MARVİS MOUNTWASH

Natural extract xylitol ve propolis içeren bu özel formül sayesinde diş ve dişetlerinize uzun süre tazelik ve ferahlık verecek. Alkol içermez. Eşsiz bir temizlik deneyimi için formüle edilmiştir.